Прес-анонс
19-20 жовтня 2016 року
ТПП України, Київ, вул. Велика Житомирська, 33, ауд. Колізей, 405, 401, 101
Початок: 10.00
Реєстрація з 09.00

Огляд заходів ділової програми на GREEN MIND 2016

Міжнародний форум для сталого розвитку бізнесу GREEN MIND – 2016: два дні корисних знань, ділового спілкування і успішних бізнес-кейсів. 14 заходів в рамках ділової програми, більше 120 спікерів і 650 учасників з 27 країн.

У дискусіях на форумі візьмуть участь провідні міжнародні, європейські та національні експерти, представники Єврокомісії, Організації ООН з промислового розвитку (ЮНІДО), Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП), Глобальної мережі екологічного маркування (GEN)*, експерти Світового банку, ЄБРР, НЕФКО, GIZ, USAID , проекту PMR, проекту Clima East і інші. До заходів форуму приєднаються представники інвестиційних компаній, компаній-товаровиробників, експортерів і дистриб'юторів, бізнес-асоціацій, керівники профільних структурних підрозділів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної фіскальної служби України та інших органів влади.

19 жовтня 2016 року, середа

Робота форму 19 жовтня зосередиться на принципах і перевагах моделі сталого розвитку бізнесу, економічних стимулах, інноваціях, інвестиціях і технічній підтримці модернізації виробництва, а також питання податкової реформи в Україні.

Урочисте відкриття форуму відбудеться за участю:

 • Геннадія Чижикова, президента Торгово-промислової палати України
 • пані Герміне Поппеллер, надзвичайний і повноважний посол Австрії в Україні
 • пана Юху Віртанена, надзвичайного і повноважного Посла Фінляндії в Україні
 • Остапа Єднака, депутата Верховної ради України, Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
 • Крістіне Дороско, Єврокомісія з навколишнього середовища
 • Олександра Бондаря – доктора біологічних наук, професора і ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України
 • Берн-Еріка Лонна, Голова GEN
 • СяодАнь Чжан, члена ради директорів GEN, Китайський Центр екологічної сертифікації

На прес-конференції присвяченій відкриттю Міжнародного бізнес форуму GREEN MIND міжнародні та європейські експерти розповідають про переваги моделі сталого розвитку, на основі якої розвиваються найуспішніші економіки в Європі та Азії.

Про податкову реформу: що очікувати бізнесу від змін, які плануються в ПДВ, податок на прибуток, екологічний податок, електронному адмініструванні та адмініструванні баз даних.

У цей день відбудуться презентації успішних кейсів і дискусії з питань, - як зберегти і збільшити продажі в умовах кризи, як вийти на нові ринки.

Крім цього оцінимо ризики і поговоримо про те, як вплинуть на ведення бізнесу реформи національного законодавства, пов'язані з виконанням Угоди про Асоціацію Україна - ЄС.

Зеленій модернізації української економіки буде присвячене питання впровадження ресурсоефективних технологій і технологій більш чистого виробництва. Також в цей день на форумі про:

 • переваги модернізації виробництва з досвіду українських підприємств (ТОВ «Метінвест Холдинг», ЗАТ «Запоріжвогнетрив», ВАТ «Укрграфіт» та ін.);
 • інструменти залучення інвестицій та можливості для підтримки українських виробників (система електронних торгів, краудфаундінгова платформа і т.п.);
 • впровадження екодизайну і стандартів систем енергоменеджменту в Україні;
 • інноваційна діяльності в Україні по зеленому розвитку.

Розклад

08.00-18.00 Регистрация участников
10.00-11.00 Торжественное открытие форума и награждение победителей
ХV Всеукраинского конкурса «Экологическое качество и безопасность»
11.00-11.15 Фото-сессия участников, организаторов и почетных гостей форума
11.00-11.30 Кофе-пауза
11.15-12.15 Х Х Пресс-конференция
11.30-13.30 Пленарная сессия:
«Принципы и преимущества модели устойчивого развития бизнеса»
Х Х
13.30-14.30 Обеденный перерыв
14.30-16.00 Панельная дискуссия:
«Налоговая реформа в Украине:
пути и механизмы внедрения»
Круглый стол:
«Модернизация производства: экономические стимулы, инновации, инвестиции и программы  технической поддержки»
Открытое заседание ежегодной встречи Global Ecolabelling Network GEN-AGM
16.00-16.30 Кофе-пауза
16.30-18.00 Панельная дискуссия:
«Налоговая реформа в Украине:
пути и механизмы внедрения»

(продолжение)
Круглый стол:
«Модернизация производства: экономические стимулы, инновации, инвестиции и программы  технической поддержки»

(продолжение)
Открытое заседание ежегодной встречи Global Ecolabelling Network GEN-AGM

20 октября 2016 года, четверг

Відбудеться круглий стіл, присвячений Паризькому кліматичному Угоди, зокрема механізмам торгівлі квотами на викиди парникових газів.

Угода спрямована на боротьбу з глобальним потеплінням, і буде діяти в рамках Конвенції ООН зі зміни клімату (UNFCCC). Текст документа узгоджений на 21-й конференції учасників UNFCCC в Парижі і прийнятий консенсусом 12 грудня 2015 (тому Угода називається Паризькою). Її головна мета – обмежити збільшення середньої температури Землі двома градусами Цельсія.

Документ підписаний представниками 195 країн. Угодою передбачено виконання завдання, - якомога швидше перейти від нарощування до скорочення викидів парникових газів, і досягти балансу між джерелами і поглиначами газів в другій половині 21 століття.

Ця Угода в 2020 році замінить Кіотський протокол (в даний час – основний документ, який регулює боротьбу з глобальним потеплінням). Документ крім усього іншого передбачає виділення 100 млрд. Доларів країнам, що розвиваються на впровадження заходів по зеленій модернізації виробництва для скорочення викидів парникових газів. Як і за Кіотським протоколом, так і за Паризьким Угоди, Україна потрапляє в число країн – потенційних одержувачів міжнародної допомоги.

Також експерти дадуть відповіді на запитання щодо реформування системи державного природоохоронного нагляду. Ці питання нерозривно пов'язані з впровадженням інтегрованого дозволу на забруднення і реформуванням системи екологічного аудиту. В цілому, процес реформування має докорінно змінити чинну дозвільну систему, адаптувавши її до стандартів ЄС.

Під час панельної дискусії будуть винесені на обговорення такі інструменти дерегуляції як:

 • скасування планових перевірок малого і середнього бізнесу;
 • перехід від системи тотального контролю до системи моніторингу та попередження порушень природоохронного законодавства;
 • запуск автоматизованої, відкритої системи реєстрів надрокористувачів і небезпечних виробництв;
 • впровадження online декларування дотримання вимог природоохоронного законодавства;
 • скасування екологічного контролю в митній прикордонній зоні;
 • відкритість інформації про результати державного природоохоронного нагляду.

Особливу увагу варто приділити круглим столам присвячених обговоренню найбільш ефективних інструментів сталого споживання та виробництва і посилення експортного потенціалу українських виробників в країни ЄС і Азії.

Учасники форуму зможуть ознайомитися з перевагами застосування таких інструментів як стійкі (зелені) державні закупівлі, ресурсоефективність і більш чисте виробництво, управління електронними відходами електричного та електронного устаткування, екологічна сертифікація та маркування (досвід програм екологічного маркування Східної та Північної Європи), органічне виробництво, сертифікація та маркування.

Кейси компаній «Метінвест», «Сантрейд» (ТМ Олейна), «Тетра Пак», PepsiCo (ТМ Сандора), «Слабожанська будівельна кераміка», «Укрграфіт» та інших, продемонструють кращі практики застосування інструментів сталого виробництва в різних галузях і їх переваги в стратегічному розвитку підприємств, посилення потенціалу конкурентоспроможності та виходу на нові ринки.

Розклад

09.00-12.00 Регистрация участников
10.00-12.00 Круглый стол:
«Парижское климатическое соглашение - новые возможности для украинского бизнеса»
Панельная дискуссия:
«Развитие модели устойчивого производства и потребления:
инструменты и стимулы»
Панельная дискуссия:
«Реформирование системы государственного природоохранного надзора»
12.00-12.30 Кофе-пауза
12.30-13.30 Круглый стол:
«Парижское климатическое соглашение - новые возможности для украинского бизнеса»

(продолжение)
Панельная дискуссия:
«Развитие модели устойчивого производства и потребления:
инструменты и стимулы»

(продолжение)
Панельная дискуссия:
«Реформирование системы государственного природоохранного надзора»

(продолжение)
13.30-14.30 Обеденный перерыв
14.30-16.30 х Круглый стол:
«Усиление экспортного потенциала в страны ЕС и Азии:
экологический аспект»
Круглый стол:
«Интегрированное разрешение на загрязнение и реформирование системы экологического аудита»

Контактна особа:
Галина Бузан
info@greenmind.com.ua
тел.: +38 (067) 354-72-88

2012-2019 © Международный форум Green Mind

Дизайн сайта и Верстка сайта - KWEB